Adopce

Adopce u nás : aktualní

Kdo zná Sphynxe ví jak náročná je péče a hlavně jejich závislost vyžadující mazlení a pozornost.

V srdci máme spoustu lásky, postrádáme víc rukou a prostoru. S tím že razíme názor, že komfort nelze poskytnout víc jak 7 kočkám.

Proto se čas od času stane, že hledáme nové, trvalé a láskyplné domovy pro některé z našich už dospělých koček nebo kocourů.

Toužíte-li po plemeni Sphynx a pořizovací cena koťátka je pro Vás příliš vysoká, může být adopce dospělé kočičky cestou, jak získat své oblíbené plemeno bez vysoké investice..


Latte Art Newans Of Smaragd 

* 22. 11. 2016


HCM Negativ 2018 MVDr. Fiedler 

HCM Negativ 2020 MVDr. Hrib Tak tuhle potvůrku, když jsem si vyzvedla na letišti, zadýchaná stresem z kolon,z  očekávání a natěšení, protože jsem na čekací listině byla opravdu dlouho. Konečně jsem ji držela. Na mě mňoukla a já se rozplakala. Štěstím

Jde mi o jedinečnost a kvalitu v chovu, to lze  získat jen trpělivostí ,penězi,  dobrým jménem a hlavně úžasnými kočkami . 

Latte, je osobnost, své názory si umí těžce prosadit, Možná lituji novou rodinu, i když vím, že nebude litovat si hřát takového parťáka na prsou, Hermione Murashoff of Smaragd 

rezervace 

*11. 11. 2019

HCM Equivocal 2020 MVDr. Hrib

HCM Equivocal 2021 MVDr. Fiedler

HCM Negativ 2021 MVDr. Hrib 


  

Jsou určité chovatelské stanice, kterým věřím a znám jejich práci a kvalitu, 

Proto volba Murashoff byla jasná. I přes komplikace s dopravou, nastal Covid. Tato empatická kráska,  přesto překročila náš práh. Po Hermi zůstává Elfinka a  je čas umazlené Hermi, najít novou rodinku.